NG | NAZİ BELGESELLERİ türkçe dublaj izle

NG | NAZİ BELGESELLERİDİZİYE GÖZ AT

Naziler ile ilgili National Geographic HD Kanalının yayınladığı tüm tek bölümlük sinema belgesellerini buraya ekleyeceğiz. Tek Bölümlük belgesellerin fazlalığı nedeniyle böyle bir metoda gidilmiştir . Özellikle , Hitler , Himler , İkinci Dünya Savaşı , Stalin , Nazi Almanyası ile alakalı tüm belgesellere buradan full olarak ulaşabilirsiniz !

9 Bölüm   100 / 100 Puan   2 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC HD Türkçe Belgeselleri
NG | TARİH ÖZEL türkçe dublaj izle

NG | TARİH ÖZELDİZİYE GÖZ AT

Tarihi bir içerik içeren tüm tek bölümlük sinema belgeseli olarak yayınlanan National Geographic HD Belgesellerini bu kategoride toplayacağız. Bu yönteme sinema belgesellerinin fazlalığı sebebiyle gidilmiştir. Tarihsel belgesel değeri taşıyan bu yapıtları kaçırmayın !

12 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC HD Türkçe Belgeselleri
BULGU BİLİM DEDEKTİFLERİ türkçe dublaj izle

BULGU BİLİM DEDEKTİFLERİDİZİYE GÖZ AT

Kriminoloji ya da suç bilimi suçun açıklamasını yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir. İngiliz Yazar Thomas More, sınırsız suçun daha az ahlaki ve hukuki ama Sosyolojik açıklamasının arayışının yerindeliğinin farkına vararak kriminolojinin doğuşunu sağlamıştır. Ancak o devirlerde anlaşılamayan bu görüş geçerliliği görmesi için 18. hatta 19. yüzyılı bekleme zorunda kalacaktır.

63 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan DİSCOVERY İD Türkçe Belgeselleri
GERÇEK CSİ türkçe dublaj izle

GERÇEK CSİDİZİYE GÖZ AT

Suçluların zihnine girildiği Gerçek CSI dizisinin her bölümünde, modern bilimle korkunç cinayetlerin buluştuğu karmaşık ve gizemli öyküler izleyeceksiniz. Suç belgeselleri , polisiye belgeseller kategorisinde yer alan bu diziyi izlemeden geçmeyin !

11 Bölüm   100 / 100 Puan   2 Puanlayan DİSCOVERY İD Türkçe Belgeselleri

GEZEGEN MÜHENDİSLERİDİZİYE GÖZ AT

Dick ve Jem, İngiltere ve Avrupa'da çiftçileri, restoran sahiplerini ve hatta çevreyle dost geleceğin teknolojisi ile enerji tüketimini azaltmalarına yardımcı olmak için eski bir Olimpiyat denizcisini bile geziyor. Planet Mechanics Dick Strawbridge ve Jem Stansfield - ekolojik zorluklarla yüzleşmek için yaratıcılık, beceriklilik ve mizah kullanan iki eko-mühendis. Geleceğin çevre dostu teknolojisi ile insanların enerji tüketimini azaltmalarına yardımcı olmak için İngiltere ve Avrupa'da seyahat etmek. İlk kayıtlı hava tahrikli motosiklette kendilerini mancınık bir tazeleyici tahıl kurutucusunu inek gübresi ile evcilleştirmekten bu dinamik ikili, dünyamıza yardımcı olmak için biraz yaratıcılığın nasıl uzun bir yol kat edebileceğini gösteriyor.

3 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
EN HARİKASI türkçe dublaj izle

EN HARİKASIDİZİYE GÖZ AT

Discovery Science imzalı bu bilim ve macera belgesellerinde uçaklardan bombalara , bombalardan yeni model spor arabalara kadar , alanındaki en iyi nesneleri inceliyoruz. Örneğin dünyada bugüne kadar patlatılmış en büyük ve en etkili nükleer bomba Çar Bombasıdır. Tanklar güçlü savaş makineleri olsalar da, nadiren tek başlarına hareket ederler. Zırhlarına ve hareket yeteneklerine rağmen omuz üstünden ateşlenen anti-tank füzelerine, mayınlara, topçu ateşine ve hava saldırısına karşı zayıftırlar.

7 Bölüm   100 / 100 Puan   2 Puanlayan DİSCOVERY SCİENCE Türkçe Belgeselleri
ADLİ ADALET türkçe dublaj izle

ADLİ ADALETDİZİYE GÖZ AT

Discovery Investigation kanalının nefes kesen Türkçe Polisiye belgesel serisi Adli Adalet her bölümünde farklı bir konuyu alarak sizlerin karar vermesini sağlıyor. Belgesel de tanık ve sanıkların ifadeleri sizlere tarafsız olarak sunuluyor sizde karar veriyorsunuz. Investigation Discovery Televizyonu tarafından hazırlanan Türkçe Belgesel Serisi Adli Adalet ( Forensic Justice ) ile nefesinizi tutun ve Adli tıp çalışanlarının adaleti sağlamak için neler yaptığına, olayları nasıl çözdüğüne tanınlık edin.

9 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan DİSCOVERY CHANNEL Türkçe Belgeselleri
BİR İNSANIN HİKAYESİ türkçe dublaj izle

BİR İNSANIN HİKAYESİDİZİYE GÖZ AT

21. yüzyıl, bir kitabı okurken yaşamın genetik kodunu okumamızı sağlayacak bir biyolojide devrimle şekillenecektir. Yeni çağ bizi neredeyse tanrıya benzer bir şekilde, insanları istediği gibi manipüle edebilecek ve inşa edecek. Türümüzün kaderini kontrol etme gücünü elde ettik. Bu seride insanlığın geleceğine bir göz atacaksınız.

4 Bölüm   100 / 100 Puan   2 Puanlayan BBC Türkçe Belgeselleri
SOKAK DAHİSİ türkçe dublaj izle

SOKAK DAHİSİDİZİYE GÖZ AT

Brit Tim Shaw, şaşıracak ve eşit derecede aptalca gözüktüğü için, kendi ilgisiz marka bilim ve mühendislik alanını Amerikanın sokaklarından alıyor. Karşılaştığı insanları ve evdeki izleyiciyi, çene düşürme sonuçlarının arkasındaki bilim açığını ortaya çıkarmadan önce, daha da muhteşem deneylerin bir sonucunu önermek için zorlar. Tek bir tabaka yumurta üzerine bir helikopter açtığınızda, bir kabuğa çekiç vurmadan, muhallebi kullanarak saati çekiç darbelerinden korumak için Tim çevremizdeki gerçek dünyanın herhangi bir sihir hilesinden veya illüzyondan çok daha etkileyici olduğunu gösteriyor. Dizinin diğer bölümlerine national geographic sayfasındaki Yukarıdakilerden Hiçbiri belgesel dizisinden göz atabilirsiniz

9 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC HD Türkçe Belgeselleri
HİSTORY KARIŞIK BELGESELLER türkçe dublaj izle

HİSTORY KARIŞIK BELGESELLERDİZİYE GÖZ AT

History Channelın bu karışık belgeselleri çok hoşunuza gidecek. History Channel tarih ve seri tarih ile alakalı belgeseller yayımlayan bir platform. Belgeselleri büyük puan ve yıldız alıyor. Bir Boxsetden bağımsız tüm geri kalan History Channel tek bölümlük belgesellerini bu sayfada yayınlayacaz. History Channel ile tarih alanındaki bu belgesellerin tadını çıkarın. Eklenen ilk 4 belgesel kısaca şunlar ; Cidefre Kayıp Piramit , Sniper Silahı , Dünyanın 7 Harikası , Hitler, Mussollini gibi tarih adamlarının beden dilini nasıl kullandığına ait belgesel olan Beden Dili ve İmparatorluk savaşları.

21 Bölüm   100 / 100 Puan   3 Puanlayan HİSTORY CHANNEL Türkçe Belgeselleri
PAYLAŞILAMAYAN NİL türkçe dublaj izle

PAYLAŞILAMAYAN NİLDİZİYE GÖZ AT

Afrika'nın kalbinden Akdeniz kıyılarına... 10 ülkenin misafiri, 10 ülkenin gerilim kaynağı. 'Paylaşılamayan Nil' belgeseli, ekranlarda tarihin ve bugünün izlerini yansıttı . İşgalci İngiltere, 1929 yılında Nil Nehri'nin sularının yüzde 80 oranında kullanım hakkını Mısır'a vermişti. Bu durum ilerleyen yıllarda Nil'in aşağısı ve yukarısında olan ülkeler arasında krizlere sebep olmuştu.

3 Bölüm   100 / 100 Puan   2 Puanlayan DİĞER BELGESELLER Türkçe Belgeselleri
GEZEGENLER türkçe dublaj izle

GEZEGENLERDİZİYE GÖZ AT

Bilgisayar grafikleri, uzay yarış arşivi materyali ve dünyadaki bilim adamlarının ilk elden ifadesini kullanarak, Gezegenler uzay araştırması ve keşif hakkında kapsamlı ve muhteşem bir hesaptır. Bu dizi hem Rus hem de Amerikan perspektiflerini içeren uzay gezisi tarihi ile ilgili tarihi bir eserdir. Her bölümde güneş, atmosfer, devler, ay gibi bir konuyu yoğunlaştırıyor ... Her iki ülkenin programlarındaki film görüntüleri Güneş'ten Neptün'e ve aralarındaki aylara kadar uzanıyor

8 Bölüm   100 / 100 Puan   4 Puanlayan BBC Türkçe Belgeselleri

İNSAN İÇGÜDÜSÜDİZİYE GÖZ AT

Her birimiz içgüdüleri olan ve bizi canlı tutan bir silah deposu var. Sık sık farkındayız, ancak bizi her türlü tehlikeden korumak ve bizi sağlıklı ve sağlıklı tutmak için harekete geçiyorlar. İnsan İçgüdüsü dizisinin ilk programında içgüdülerin en temelinin nasıl hayatta kalabilmek için doğduğumuz anlamına geldiğini keşfederiz. Seks yapmanın içgüdüleri, sahip olduğumuz en güçlü kişilerden biridir. Yeni nesil üretmek için çok önemli. İkinci programda, ideal pastayı cazip hale getirebilmemizin, baktığımın yolu, kokusu ve sahip olduğumuz yolu hakkında neyi öğreniyoruz.

2 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan BBC Türkçe Belgeselleri
KİRLİ AMA ZENGİN türkçe dublaj izle

KİRLİ AMA ZENGİNDİZİYE GÖZ AT

Ülke çapında, kollarını sıvamaya ve yaşamak için kirli olmaya korkmuyor olduklarını ispatlayan, çalışkan ve ustaca Amerikalılar bulmak için seyahat ediyoruz. Farklı, egzotik ve hatta bazen de yırtılmaya değer yeraltı ekonomisi ile uğraşmak. Yılan, mantar, ginseng, kan kurdu ve burllar önemli doğal kaynaklardır. Onların hasat birçok nesiller geri gider ve şimdi federal, eyalet ve yerel yasalara tabidir. Bu faaliyetleri düşünen herkes yasal gereklilikleri ve sürdürülebilir uygulamaları takip etmelidir.

2 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC HD Türkçe Belgeselleri
KORKUSUZ BALIKÇILAR türkçe dublaj izle

KORKUSUZ BALIKÇILARDİZİYE GÖZ AT

Wicked Tuna, hayatlarını yüzyıllar boyu devam ettirecek şekilde ulusun en eski limanı olan Gloucester, Massachusetts'ten bir grup tuzlu balıkçıyı izliyor. Mavi yüzgeçli orkinos peşinde koşu balıkçılık, bir anda yakalayabiliyorlar. Bir "monstah" mavi dalgası 20.000 dolardan fazla değere sahip olabilir ve bu türden parayla, her kaptan filoda en iyisi olmak için savaşıyor.

3 Bölüm   100 / 100 Puan   1 Puanlayan NATİONAL GEOGRAPHİC HD Türkçe Belgeselleri
Göz At
EN ÇOK PUANLANANLAR

En çok puanlanan belgeselleri görmek için bu sayfayı ziyaret edin. Ortalama puanı ne olursa olsun en çok bu diziler puanlandı.

1 ANTİK UZAYLILAR % 95

2 DEPO SAVAŞLARI % 93

3 MODERN REHİNCİLER % 95

SON PUANLAMALAR
profile Ahmet
STEPHAN HAWKİNG BÜYÜK TASARIM
% 100 puan verdi.
profile Ahmet
TARİH ÖNCESİ AFETLER
% 100 puan verdi.
profile Ahmet
UZAYDAKİ HAVA KOŞULLARI
% 100 puan verdi.
profile Ahmet
MERAK
% 100 puan verdi.
profile Ahmet
M. FREEMAN-EVRENİN SIRLARI
% 100 puan verdi.
profile Ahmet
EVREN NASIL İŞLER
% 100 puan verdi.