MODERN REHİNCİLER - Yaramaz Sox

3 yıl önce eklendi.
Bankalardan çok önce, ATMS ve çek-nakit servisleri, piyon mağazaları vardı. Pawning, 1950'li yıllara kadar Birleşik Devletlerde tüketici kredilerinin lider formudur ve rehin atölyeleri, günlük insanların buluşmalarına yardımcı olmaya devam etmektedir. Piyon Yıldızları sizi piyon işinin renkli dünyasına götürür. Las Vegas'ın dışındaki Gold & Silver Rehin Dükkanında, harrison ailesinin - nesli büyükbabası Richard, oğlu Rick ve torunu Corey - ortak olarak aile şirketi işletiyor ve her adımda çatışan ve dostluk var. Üç adam, 16. yüzyıldan kalma samuray kılıcı, bir Süper Kupa halkası, bir Picasso boyama ve 17. yüzyıl icrası da dahil olmak üzere, sıradan olan nesnelerin değerini değerlendirmek için keskin gözlerini ve becerilerini kullanıyor. Neyin gerçek ve neyin sahte olduğunu belirlemek onlara bağlıdır, çünkü herkesin aklında bulunan sorulara "şaşkınlık yaratan" cevabını ortaya koyuyor; "Neyin hikayesi var" ve "Neye değer?"
Yorum yazmak için üye olmanız gerekir. Maximum bir dakikanızı alacak bu işlem e-mail ya da telefon onayı da gerektirmiyor.
  fahri guresci üye resmi
  fahri guresci bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
  merhaba. site çok güzel olmuş. bölümleri sezon olarak eklerseniz dahada güzel olur. yeni bölümleri bekliyoruz. teşekkürler.
  yunus üye resmi
  yunus bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
  yeni bölümler eklenicek mi
PUANLAMA
MODERN REHİNCİLER
95%
PUANLAYAN
56 Üye
BÖLÜM
110 Bölüm
GÖRÜNTÜLENME
3649 İzlenme
DİĞER BELGESELLERE GÖZ ATIN