Uzaylılar ve Canavarlar | ANTİK UZAYLILAR 2 yıl önce eklendi.

Yönetmen : Kevin Burns ,Kaylan Eggert , R Oyuncular : Erich von Däniken, Giorgio A. Tsoukalos, Zecharia
Açıklama : Ancient Aliens , dünyada büyük yankı uyandıran bu programda Antik Astronot Kuramcılarının fikirlerini ve dünyadaki incelemelerini göreceksiniz. Dizide bulunan bazı Antik Astronot Kuramcıları ise şunlar : Erich von Däniken, Giorgio A. Tsoukalos, Zecharia Sitchin, Robert K. G. Temple, David Icke, Peter Kolosimo . Peki gerçekten dünyamızda bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli uzaylılar var mı ? Bize mesaj yada ipuçları yolladılar mı ? Bizim yanlız olmadığımızı mı düşünüyosunuz ? Evrenin derinlerinde bir yerlerinde birileri olabilir mi ? Bu çılgın fikirleri siz de dinlemek istiyorsanız bu programı inceleyin.
Puanlama: Bu belgesel dizi 100 üzerinden 95 puan almış. Belgesel diziyi 78 üye puanlamış.
Yorum yazmak için üye olmanız gerekir. Maximum bir dakikanızı alacak bu işlem e-mail ya da telefon onayı da gerektirmiyor.
  Bex Hallerd üye resmi
  Bex Hallerd bu mesajı erhan özgür hakkında yazdı.
  Vk videolarını izlemek için Vk.com sitesinden üye girişi yapmanız gerekiyor malesef . Üye girişi yaptıktan sonra tekrar bu sayfaya gelirseniz videoyu izleyebilirsiniz. Şimdilik bir çözüm bulamadık buna karşın
  erhan özgür üye resmi
  erhan özgür bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
  hocam merhaba..siteniz güzel ancak buradaki videolar açılmıyor.vk patlamış anlaşılan.