DAĞ ADAMLARI - 1.Bölüm

3 yıl önce eklendi.
Varoluşlarını azimle parçalara bölen erkekler için, kışın gazabını fethetmek ikinci doğa haline geldi. Sınırdaki koşullar daha öngörülemez hale geldiğinde ve modern dünya, daha ilkel köklerimizden daha büyük, daha bağlı ve daha fazla kopuklaştığından, mücadele her geçen yıl daha da büyür. Her zamankinden daha fazla insan, doğal dünyayı takıp çıkarmıyor ve bir Dağ Manzarası hayatını her zamankinden daha zor hale getiriyor. Ancak, ilerleme öyküsü, vahşi gazilere dayanıyor olsa bile, kavganın içine girmek için yeni bir meydan okuyucu artıyor ve dağların eski yollarını her şeye karşı koruyor. Alaska, Kuzey Carolina, Montana ve Arkansas'ta, deneyimli eller ve yeni kan, önümüzdeki kışın hayatta kalabilmek ve kendilerini çevreleyen şehir hayatının cazibesi kapanırken tükenmekte olan özgürlük ruhunu savunmak için sınırı zorlamalı.
Yorum yazmak için üye olmanız gerekir. Maximum bir dakikanızı alacak bu işlem e-mail ya da telefon onayı da gerektirmiyor.
    enes üye resmi
    enes bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
    süper bir site yapanın elleri dert görmesin hergün 4-5 saat siteyim devamı gelsin lütfen seviliyorsunuz bence çok büyük olacak bu site
PUANLAMA
DAĞ ADAMLARI
93%
PUANLAYAN
30 Üye
BÖLÜM
23 Bölüm
GÖRÜNTÜLENME
5975 İzlenme
DİĞER BELGESELLERE GÖZ ATIN